עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

סינדרלה ואליסה קופצות לביקור בסוכות

לרגל הביקוש – נוספו מופעים

לאור ביקוש הקהל ולאחר ההצלחה הכבירה של האופרות לכל המשפחה ביולי האחרון, נוספו מופעים בחופשת חג הסוכות של האופרות אליסה בארץ הפלאות מאת דוד זבה ובבימויו של משה קפטן וסינדרלה מאת רוסיני בבימוי של ניב הופמן.
במהלך חודשי הקיץ החמים ביקרו כ-15,000 איש באולם האופרה וצפו בהפקות השונות של הסדרה לכל המשפחה, אנו מזמינים אתכם להצטרף לחגיגה וליהנות מהזדמנות לצפות בשתי הפקות פעם נוספת.

מן הביקורות:
"אליסה בארץ הפלאות היא אופרה מושקעת, כמו למבוגרים, כדאי מאוד לראות." (מרים קוץ, ידיעות אחרונות)

"סינדרלה לפי לה צ'נרנטורלה של רוסיני הוא מופע מפתיע. הנוסח הקולח המקוצר שהכין זבה נמשך כשעה, לעומת יותר משעתיים וחצי בגרסה המלאה, אך אין תחושה שקטעים חשובים הוקרבו." (חגי חיטרון, הארץ)

אליסה בארץ הפלאות היא גרסה אופראית בתלבושות מרהיבות ותפאורה מקסימה של סיפור אליסה הנופלת לתוך בטן האדמה ומגלה שלל דמויות ססגוניות ביניהן הארנב הלבן, הכובען המטורף, הזחל, חתול צ'שייר וכמובן מלכת הלבבות השואפת לערוף את הראש של כל מי שמרגיז אותה.
תאריכים: יום ג' 21.9.10 (17:00), יום ה' 23.9.10 (11:00)

סינדרלה של רוסיני מבוססת על האגדה הידועה ובה האחיות החורגות של סינדרלה מתעמרות בה ועושות כל שביכולתן כדי למנוע ממנה להגיע לנשף הגדול בארמון הנסיך. בעזרתו של הקוסם טוב הלב אלידורו מתגברת סינדרלה על כל המכשולים, מתאהבת בנסיך ובסופו של דבר חיה עמו באושר ובעושר.


תאריכים: יום ו' 24.9.10 (11:00), שבת 25.9.10 (11:00), שבת 25.9.10 (17:00)

המופעים הינם לכל הגילאים על הבמה הגדולה, בשפה העברית, בביצוע סולני האופרה הישראלית ובליווי אנסמבל כלי.

לחצו לעמודי המופעים באתר

עבור לתוכן העמוד