עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

סולני האופרה סטודיו יוצאים לדרך חדשה

עם סיומה של עונה נוספת באופרה סטודיו, זה הזמן לומר שלום וכן להתראות לחמישה מהסולנים הצעירים באופרה סטודיו שיוצאים לדרך חדשה. לאחר שנתיים של עבודה מאומצת, במהלכן השתתפו באינספור קונצרטים, הפקות ופעילויות של האופרה הישראלית, הם מסיימים את דרכם באופרה סטודיו ופונים קדימה לעבר העולם האמיתי –עולם האופרה בו כל זמר וזמרת מחפשים את דרכם בתקווה להמשיך ולשיר ללא הרף לאחר שסיימו שנתיים רבות פעילות של הכשרה בסטודיו.

זמרות הסופרן מימה מילוא, שירה שפיר והילה פחימה, זמרת המצו סופרן איילה צימבלר וזמר הבריטון יאיר גורן הופיעו בשנתיים האחרונות בהפקות רבות ומגוונות באופרה הישראלית כאשר כל אחד מהם זכור לטוב בשל תפקידים מיוחדים ואישיות בימתית כובשת שהביאו לבמה.

מימה מילוא ויאיר גורן היו אדינה ובלקורה בהפקה הקהילתית של שיקוי האהבה, איילה צימבלר היתה מילבזור שובב בפיק דאם, שירה שפיר העניקה את כל הרוע לטיסבה, האחות החורגת של סינדרלה והילה פחימה בימים אלו זוכה למתנת פרידה מיוחדת – התפקיד הראשי באופרה החדשה, אליסה בארץ הפלאות.

לאחר שהשתתפו יחדיו בהפקות רבות של שעת אופרה לילדים וזכו להצלחה רבה הן בחליל הקסם והן בעלמת השלג, ולאחר הפקת הסיום המוצלחת של נישואי פיגרו של האופרה סטודיו עם התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, בהפקה בה כבשו את הבמה בביצועים מרתקים של סוזנה (מימה), הרוזן (יאיר), הרוזנת (שירה), כרובינו לסירוגין עם מרצ'לינה (איילה) וברברינה (הילה), ימשיכו חמש הזמרים לעבר עתיד אופראי בארץ ובעולם. וחובבי האופרה בארץ יוכלו להמשיך ולראותם על במת האופרה הישראלית ובמופעי שעת אופרה לילדים במהלך השנה הקרובה.

יאיר גורן, מימה מילוא, הילה פחימה, איילה צימבלר ושירה שפיר – תודה על כל מה שנתתם.
בהצלחה רבה ולהתראות על במות האופרה!

עבור לתוכן העמוד