עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

זמרים חדשים באופרה סטודיו

כמו בכל חודש יוני גם השנה התקיימו אודיציות נרחבות לאופרה סטודיו, התכנית לזמרים צעירים של האופרה הישראלית, בסיומן נבחרו ארבעה זמרים חדשים שיצטרפו לאופרה סטודיו החל מחודש ספטמבר הקרוב ויחליפו את הזמרים שסיימו את האופרה סטודיו לאחר שנתיים אינטנסיביות ומוצלחות ביותר.
זמרת הסופרן הצעירה אביגיל גורטלר תצטרף לאופרה סטודיו כאשר בין התפקידים שתגלם בהפקות הסטודיו בשנה הבאה תהיה מלכת הלילה בחליל הקסם. זמר הטנור הצעיר נדב ענבר יצטרף לאופרה סטודיו לאחר תקופה ארוכה בה לא היו זמרי טנור בסטודיו ובין השאר יבצע את טמינו בחליל הקסם. זמרת המצו סופרן נעמה גולדמן תצטרף אף היא לאופרה סטודיו ובין התפקידים שתבצע יהיו הנזל בהנזל וגרטל וזמרת סופרן נוספת שתצטרף היא פרסקיבה (דיקה) פילוסוף שתשיר בין השאר את תפקיד פמינה בחליל הקסם.
זמרים אלו יצטרפו לזמרות הסופרן אלה וסילביצקי ואפרת אלעזר ולזמרת המצו סופרן יפעת וייסקופ ולפסנתרנית דיליה ריינינה הממשיכות בשנתן השנייה באופרה סטודיו.
כמו כן יצטרפו שני זמרים נספחים לאופרה סטודיו: זמרת הסופרן אגם אנגלרד-סער וזמר הבריטון שלומי וגנר.
הזמרים שסיימו שנתיים מוצלחות באופרה סטודיו הם: מימה מילוא ושירה שפיר (סופרן), איילה צימבלר (מצו סופרן) ויאיר גורן (בריטון). זמרת הסופרן הצעירה הילה פחימה מסיימת שנה מוצלחת באופרה סטודיו ומצטרפת בשנה הבאה לצוות הזמרים של האופרה הגרמנית בברלין.


 

עבור לתוכן העמוד