בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד
להזמנת כרטיסים לחצו על התאריך הרצוי

מופע צהריים חד פעמי!

הבמה מוכנה למעיר הנעלמים. המופע הייחודי של רמי פורטיס מגיע בעקבות אלבומו החדש – תולדות הכותרת והוא משלב עיבודים מרעננים לשירים הענקיים מפנתאון ההולוגרמות של המשורר ושירים חדשים מהאלבום החדש. השילוב בין רוקנרול לאופרה מקרב את המעונב לזרוק, הנקי לדיסטורשן והמעמד המכובד מעלה את היצירה לגבהים חדשים עם הרכב נגנים מעובה והפתעות של סאונד, תמונה ותדרים נסתרים.

תולדות הכותרת, תקליט חדש וייחודי העומד לצאת באוגוסט 2015 בו ממשיך פורטיס להעשיר את הרפרטואר המפואר שלו בפסקול הישראלי בטקסטים אישיים ומעוררי מחשבה שהורדו מספרייה קוסמית שנמצאת אי שם בעולם מקביל. התקליט החדש הינו קריאת התעוררות רגשית ומנטלית בהדהוד 432HZ, התדר המוסיקאלי לפיו נכתב והוקלט האלבום, שפה חריגה ומעודדת המזמינה את המאזין להיכנס עוד צעד אל תוך עולמו הייחודי.

פורטיס נמצא בעיצומה של פריחה יצירתית ומקצועית הכוללת איחוד שובר קופות של פורטיסחרוף, עונה חדשה של אקס פקטור, אלבום חדש באופק וכעת מופע חדש בשפה הפורטיסית שיתקיים במשכן האופרה בצהריי יום שישי ה- 11 לספטמבר ובו צפויות אינסוף הפתעות ופורטיס אחד. מעיר נעלמים, הסינגל הראשון מתוך התקליט, חשף צד חדש של המשורר. שיר שמילותיו וצליליו נוגעים במאות אלפי מאזיני רדיו ואינטרנט מידי יום וממשיך להעיר ולהתנגן.
 
יום ששי 11.9.15, 15:00כרטיסים: בקופת האופרה ובקופת איוונטים

עבור לתוכן העמוד