עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

האופרה הישראלית עושה טוב ביום המעשים הטובים

הגדל

יום המעשים הטובים יתקיים  ב-16 במרץ 2010 ברחבי המדינה

האופרה הישראלית, המופיעה דרך קבע בפריפריה בתכניות אופרה רבות ומגוונות מצטרפת השנה לראשונה ליום מעשים טובים בשתי תכניות שונות.
צוות של האופרה הישראלית ידרים ביום ג' ה- 16 במרץ ליישובים נתיבות, שדרות ורמלה. שם יבצעו בפני הילדים במקום זמרי האופרה קטעים מאופרות מוכרות לילדים כמו הנזל וגרטל, חליל הקסם, סינדרלה ואופרות נוספות. הקונצרטים ילוו בהנחיה כאשר זמרי האופרה יופיעו בתלבושות ססגוניות ובילויי פסנתר. תהיה זו הזדמנות יוצאת דופן לילדי היישובים האלו לגלות את העולם הקסום של האופרה במפגש כמעט בלתי אמצעי ומרגש.
בנוסף לכך יגיעו לבית האופרה ילדים מבת ים כדי לחזות במופע של שעת אופרה לילדים של האופרה חליל הקסם מאת מוצרט. כל צוות האופרה והזמרים מעניקים את המופעים האלו בתרומה לקהילה וגאים להיות חלק ביוזמה המבורכת של יום המעשים הטובים.
עמותת רוח טובה פועלת במטרה לקדם את רוח ההתנדבות והעזרה ההדדית בחברה הישראלית. העמותה פועלת כל השנה בחיבור של אנשים הרוצים להתנדב למקומות הזקוקים למתנדבים.
על מנת לעודד את רוח ההתנדבות והנתינה בחברה הישראלית מרימה עמותת רוח טובה זו השנה הרביעית את יום מעשים טובים, פרויקט הדגל השנתי של העמותה. זהו יום אחד בשנה בו עוצרים אלפי ישראלים את שגרת יומם על מנת לתרום מזמנם עבור הקהילה והסביבה בה הם חיים.
בשנה שעברה, יצאו למעלה מ-20,000 ישראלים להתנדב בכ-600 פרויקטים ברחבי הארץ.
השנה ב-16 במרס, יום מעשים טובים הרביעי, צפויה השתתפות נרחבת עוד יותר. עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ יקדישו מספר שעות לפתוח את לבם לעשות מעשה טוב ולהתנדב וכל זאת מתוך ההבנה שבאחריות כל אחד מאיתנו לחלוק את הטוב שבו.
עמותת "רוח טובה" תנהל, באמצעות מטה מיוחד, את המעשים הטובים של אלפי האנשים הפרטיים באותו יום, שיצטרפו, לעשרות גופים מוסדיים גדולים, רשויות מקומיות  וחברות מסחריות, שכבר נרתמו ל"יום מעשים טובים", וינהלו באותו יום פרויקטים עצמאיים, לצד השתתפות בפרויקטים הקיימים.
אתר אינטרנט מיוחד ילווה את כל הפעילות הגדולה של יום מעשים טובים באמצעותו יכול כל אחד להצטרף לפעילות באותו יום, מתוך מגוון הפרויקטים במאגר השנה, יעלה לאוויר אתר נוסף בשפה האנגלית אשר יתמוך וילווה את הפעילות הבינלאומית של יום מעשים טובים.
יום מעשים טובים-עמותת  רוח טובה – טל' 1-700-505-202  או באתר 
www.ynet.co.il\good-day

עבור לתוכן העמוד