עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

שכירת אולם

המשכן לאמנויות הבמה – בית האופרה גאה לקחת חלק באירוע הבא שלכם

בית האופרה, השוכן בתוך המשכן לאמנויות הבמה – מרכז התרבות הגדול והחשוב במדינה, מזמין אתכם להפוך את האירוע הבא שלכם לחוויה מדהימה ובלתי נשכחת.

נעמיד לרשות ההפקה שלכם את כל הכלים והפתרונות המשמשים גם את הפקות הענק הבינלאומיות המתארחות בו באופן שוטף. בנוסף להיותו מרכז התרבות הגדול בישראל, המארח הפקות ענק מהארץ ומהעולם, משמש בית האופרה גם כאכסניה לכנסים מקצועיים, תערוכות, ימי עיון, מופעים, מיצגים ועוד. אנו מאמינים כי המקצועיות הבלתי מתפשרת של אנשי צוות האופרה והאמצעים הטכנים והאמנותיים המגוונים שלה הם הבסיס להצלחתו של כל אירוע.

ניתן לערוך בבית האופרה אירועים קטנים כגדולים, המשלבים פעילויות במספר מוקדים במתחם. לבחירתכם קיימת אפשרות לשלב אירועי חוץ ופנים באולם, באכסדרה, על הבמה, בחדרי החזרות וברחבת המשכן, והכל לפי טעמכם, צרכיכם ורצונכם ובהתאם למגבלות התקציב שלכם.כמו כן, ניתן לשלב מופעים מגוונים מתוך הרפרטואר של האופרה או ההפקות הרבות המתארחות בה.

אנו מזמינים אתכם לתאם בכל עת ולפי נוחיותכם פגישה הכוללת סיור מקצועי בבית האופרה והתרשמות מהאירועים במקום. נשמח לשבת יחד, להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בתחום, לתכנן את האירוע הבא שלכם ולשרת אתכם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת שיחד נבנה עבורכם אירוע מושלם.

לתאום פגישת הכרות:
שרון קלרפלד, מנהלת אירועים
03-6927716
events@tapac.org.il


בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה

המיקום - המשכן לאמנויות הבמה ממוקם בלב המתחם התרבותי התוסס והנגיש ביותר במרכז תל-אביב. המשכן מאכלס זה לצד זה שניים ממוסדות התרבות המובילים בישראל: האופרה הישראלית ותיאטרון הקאמרי.

העיצוב הארכיטקטוני -
על העיצוב החיצוני המדהים של המשכן לאמנויות הבמה היה אחראי הארכיטקט הידוע יעקב רכטר ז"ל. מבנה המשכן נחשב היום לאחד המבנים היפים, המעניינים והיוקרתיים ביותר בישראל.

עיצוב הפנים -
רון ארד, מטובי מעצבי הפנים בעולם, הפך את החלל הפנימי של המשכן לחוויה אמנותית של ממש. שילוב הצבעים, משחק האורות והריהוט המיוחד יוצרים יחד הרמוניה מושלמת.

האולמות -
באולם הגדול של בית האופרה ניתן לערוך מופעים מיוחדים, הצגות, טקסים ועוד, לקהל הנע בין 900-1650 איש. חדרי החזרות הינם חללים קטנים יותר מתאימים לעריכת חזרות מגוונות, מופעים קטנים, ימי עיון מקצועיים ופרזנטציות לקהל של 50-200 איש.

האכסדרה
 - האכסדרה המרשימה של בית האופרה מתאימה לסוגים שונים של אירועים חווייתיים, מיצגים וכנסים, עד 1000 איש.

הרחבה
 - רחבת הכניסה הגדולה, הממוקמת מחוץ למשכן תחת כיפת השמיים, מרווחת, נעימה ואינטימית. הרחבה קרובה לשדרות שאו המלך אך נסתרת מן העין. ניתן לערוך בה אירועים וקבלות פנים של עד 2000 איש.

פרסום ומכירות -
במסגרת המעטפת הכללית אותה אנו מעניקים להפקות המתארחות בבית האופרה, אנו מאפשרים פרסום האירוע שלכם בחוברת המופצת ללקוחות האופרה, פרסום באתר האינטרנט ובמידת הצורך גם שרותי כרטוס ומכירה.

חניה
 - לרשות אורחי המשכן עומד חניון מקורה מסודר בתשלום ובו מקום ל-1000 כלי רכב.
האמנויות

מופעים
 - בית האופרה מארח הפקות ענק מכל רחבי העולם ומזמין גם אתכם להתארח ולערוך בו מופעים מכל הסוגים: מחול, מחזות זמר, רוק, הצגות ילדים וכמובן אופרות.

תכניות אמנותיות -
במסגרת סל השרותים הכולל שאנו מעניקים לאירועים המתקיימים בבית האופרה, אנו מזמינים אתכם לשלב באירוע הבא שלכם קונצרטים אופראיים מסוגים שונים, מאופרה ועד מחזמר, בהתאם לקהל המוזמנים שלכם. נשמח לבנות איתכם תוכנית שתתאים לקהלכם ולתקציבכם.

מיצגי אמנות -
האכסדרה המפוארת של בית האופרה מתאימה במיוחד לעריכת תערוכות ומיצגי אמנות המארחים עד 1000 איש.

הבמה

במה משוכללת -
בית האופרה מעמיד לרשותכם את במת האירועים והמופעים המשוכללת והגדולה ביותר בארץ, אשר תשמש אתכם בהפקת אירועים שונים ומגוונים. כמו כן, יעמדו לרשותכם מגוון עזרים טכניים וציוד כמפורט במסמך "מפרט טכני".

טכנאי במה, תאורה וסאונד
 - אנשי המקצוע שלנו בתחום הבמה, התאורה והסאונד מהטובים בתחום יעמדו לרשותכם.

האולם
 - באולם בין 900-1650 מקומות ישיבה. את מספר המקומות המדויק תוכלו להתאים לצרכיכם.

חדרי חזרות
 - לרשותנו שני חדרי חזרות מהגדולים בארץ שיכולים לשמש אתכם לחזרות או לאירועים קטנים. החדרים מצוידים במערכות תאורה והגברה.

עבור לתוכן העמוד