עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

רחמיו של טיטוס

יום 
תאריך 
שעה
בר ניווט לשוניות
רחמיו של טיטוס

רחמיו של טיטוס
וולפגנג אמדאוס מוצרט

 

ליברית: קתרינו מאצולה בעקבות מטאסטזיו

 

ההפקה של מיתר אופרה סטודיו מתרחשת בעולם חרב, בו הדמויות האחרונות בייקום שרדו את ההרס הטוטאלי של החברה. במצב כזה האהבה היא שונה לחלוטין ממה שאנו מכירים והדמויות מחפשות דרך חדש למגע, לשותפות לגורל האכזר. 

 

מנהל מוסיקלי ופסנתרן דוד זבה
בימאית שירית לי וייס

 

סולנים:

 

טיטוס איתן דרורי
ויטליה שקד סטרול
ססטו זלטה חרשברג
  מאיה בקשטנסקי
סרוויליה ורוניקה ברוק
ליאת לידור
אניו יולי רורמן
נועה הופ
פובליו פניני גרובנר

 

מספר הכרטיסים מוגבל.

להזמנת כרטיסים יש לשלוח מייל ל- Meitar@israelopera.org.il, יש לקבל אישור על הזמנה.

המופעים יתקיימו באולם הקטן, כניסה דרך רחוב לאונרדו דה וינצ'י 28, תל אביב.

עלילה


האופרה רחמיו של טיטוס מספרת על נסיון התנקשות בקיסר הרומי טיטוס שנובע מפרץ תשוקות ואהבה של מספר דמויות. האופרה הועלתה לראשונה ב-6 בספטמבר 1791 בפראג, שלושה חודשים לפני מותו של המלחין.
במרכז הסיפור עומד ססטו (סקסטוס) המאוהב בויטליה והיוצא במצוותה להתנקש בטיטוס. כאשר ויטליה מבינה כי טיטוס מתכונן לשאת אותה לאישה היא מנסה לעצור את ססטו אך אינה מצליחה לעשות זאת בזמן. נסיון ההתנקשות של ססטו בטיטוס נכשל ובסופו של דבר מחליט הקיסר למחול לכל אלו שקשרו נגדו ולהמיר את עונש המוות שנגזר עליהם במידת הרחמים.

ההפקה של מיתר אופרה סטודיו מתרחשת בעולם חרב, בו הדמויות האחרונות בייקום שרדו את ההרס הטוטאלי של החברה. במצב כזה האהבה היא שונה לחלוטין ממה שאנו מכירים והדמויות מחפשות דרך חדש למגע, לשותפות לגורל האכזר. ההפקה עוסקת במסע מטורף של בני אדם אשר מתוך הכאוס והטירוף של ההרס והאבדון מחפשים דרך לבנות ולהיבנות מחדש. זו לא אופרה על שנאה או על אהבה, זו אופרה על הישרדות בשדה קרב הרוס בו מתוך ההרס, הזוועות והדם צומחת חנינה בלתי צפוייה. . 

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

רחמיו של טיטוס
עלילה
עבור לתוכן העמוד