עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

אופרה בקהילה – חליל הקסם באילת

בר ניווט לשוניות
אופרה בקהילה – חליל הקסם באילת

האופרה הישראלית כבר הגיעה לקהילות רבות ברחבי הארץ במסגרת פרויקט אופרה בקהילה, אבל ללא ספק – הפעם אנחנו הולכים הכי רחוק שרק אפשר. לראשונה, האופרה הישראלית מגיעה עד אילת ומעלה שם את האופרה חליל הקסם יחד עם מגוון הגופים האמנותיים והקהילתיים שיש לעיר להציע.


גם הפעם, הפקת האופרה היא תהליך אמנותי וחינוכי מתמשך של כמה חודשים, שהחל בפעילויות הכנה בבתי הספר ובקונסרבטוריונים ברחבי העיר, המשיך בביקור של משתתפי ההפקה בבית האופרה בתל אביב ויסתיים בתקופת חזרות אינטנסיבית במהלכה הצוות האמנותי מהאופרה יתארח באילת. שיא העבודה הוא כמובן ההופעה החגיגית בהשתתפות תושבי העיר וחברי הקהילה והופעות נוספות לתלמידי בתי הספר המקומיים. משתתפי ההפקה זוכים לחוות הפקת אופרה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר יחד עם הדרכה אישית וקבוצתית מאנשי מקצוע מהמעולים והמנוסים בתחומם, ביניהם הבמאית שירית לי וייס והמנצחת והמנהלת המוסיקלית קרין בן יוסף.


אילת היא עיר החופש, ההנאה והפנטזיה ולכן החיבור לאופרה הוא רק טבעי. יותר מזה, בעיר קיים מגוון אנושי ואתני מיוחד במינו שבא לידי ביטוי בהיצע אמנותי נדיר: להקת ריקודי בטן, מקהלות, ריקודים סלוניים, תזמורת ביג בנד עם משתתפים בכל הגילאים ועוד הפתעות. אין ספק ששיתוף הפעולה הזה יניב הפקה עשירה וצבעונית במיוחד שתהיה לה טביעת אצבע מקומית חד פעמית.


אופרה בקהילה, אילת   27,28.2.17  תיאטרון אילת

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

אופרה בקהילה – חליל הקסם באילת
עבור לתוכן העמוד