עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

בוגרות מיתר אופרה סטודיו זוכות להצלחות גדולות ברחבי העולם

בר ניווט לשוניות
בוגרות מיתר אופרה סטודיו - הצלחה ברחבי העולם

בוגרות מיתר אופרה סטודיו זוכות להצלחות גדולות ברחבי העולם.


שלוש זמרות בוגרות מיתר אופרה סטודיו זכו לא מכבר להצלחות אדירות בהופעות ברחבי העולם.

נועה דנון גילמה את מרגריט בהפקה חדשה של פאוסט בבית האופרה במגדבורג, גרמניה, שם היא זמרת הסופרן הראשית,

הביקורות אמרו בין השאר כי: "נועה דנון שרה את התפקיד הנשי הראשי בקול גדול, חם ומלא גוונים ובהופעה של נערה צעירה. זה מזל גדול לבית האופרה במגדבורג שיש להם זמרת ברמה הזאת." (Mdr Kultur ). בהמשך העונה תשיר נועה שוב במגדבורג את התפקיד הראשי במאדאם בטרפליי.


הילה פחימה, הנמנית עם צוות הזמרים של האופרה הממלכתית של וינה, גילמה לא מכבר את פרסקיטה בכרמן ואת תפקידי סידוני ולוסינדה בהפקה חדשה של ארמיד בניצוחו של מרק מינקובסקי.
בהמשך העונה תשיר הילה בווינה את ננטה בהפקה חדשה של פלסטף בניצוחו של זובין מהטה, את אוסקר בנשף מסכות וכן תשיר בטולוז את בלונדה בחטיפה מן ההרמון.  בשנה שעברה זכתה לביקורות מדהימות על הבכורה שלה בתפקיד צרבינטה באריאדנה בנקסוס בווינה וכן בביקורת מעולה על הופעתה כג'ילדה בריגולטו בפסטיבל האופרה הישראלית בבריכת הסולטן: "הזמרת הישראלית היא הג'ילדהה טובה ביותר בדור שלנו." (Forum Opera)

 


נעמה גולדמן, פתחה את העונה הבינלאומית שלה בביצוע תפקיד פננה בנבוקו בבית האופרה בליאז', ההפקה המשותפת של האופרה הישראלית והאופרה של ליאז' שעלתה לראשונה בארץ בעונה שעברה. נעמה זכתה בביקורות מעולות שציינו בין השאר כי: "נעמה גולדמן היא תגלית אמיתית, זמרת בעלת קול הומוגני הנשמעת נפלא באנסמבלים השונים באופרה – מקומות בהם פננה לרוב נבלעת ואינה קיימת. וכל זאת בגזרה מחוטבת להפליא." (Forum Opera)
בהמשך העונה תשיר נעמה את התפקיד הראשי בכרמן הן באופרה של טנריף והן בפסטיבל האופרה גריינג' באנגליה.

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

בוגרות מיתר אופרה סטודיו - הצלחה ברחבי העולם
עבור לתוכן העמוד