עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

שעת אופרה לילדים

בר ניווט לשוניות
שעת אופרה לילדים

שעת אופרה לילדים

"חליל הקסם באכסדרה" ב-6 בספטמבר; "סינדרלה" ב-13 בספטמבר; "הנזל וגגרטל באכסדרה" ב-20 בספטמבר; "תיבת ההפתעות של מוצרט באכסדרה" ב-27 בספטמבר ו"נישואי פיגרו" ב-13 באוקטובר

שעת האופרה לילדים היא חוויה משובחת, מהנה ומחכימה, שילדים נסחפים אליה, ומבוגרים מתנדבים בשמחה להתלוות אליהם למופע. זהו אירוע מקסים, מוסיקלי, צבעוני וייחודי בעבור ילדים בגילאים צעירים.

שעות האופרה לילדים לפעמים מציגות סיפור המוכר לילדים, כמו "הנזל וגרטל", ולפעמים סיפור מוכר עם שינויים קלים, כמו "סינדרלה", שבגרסתו האופראית של רוסיני, אין פיה טובה אבל יש קוסם. לפעמים זהו סיפור חדש לגמרי כמו "תיבת ההפתעות", שבה מגלות שתי אחיות את עולם המוסיקה הקלאסית בכלל ואת הדמויות הקסומות באופרות של מוצרט בפרט. בחודש הבא, בסוכות, אנחנו מציעים עוד קצת מוצרט – שעת האופרה תהיה "נישואי פיגרו" של המלחין הזה. אופרה זו נפתחת ביום חתונתם של פיגרו וסוזנה. אך אבוי הרוזן מחליט לבטל את החתונה. איזה מתח! אם הילדים דואגים אפשר להרגיע אותם ולספר שבסוף השעה – שהיא כולה תלבושות ססגוניות, מוסיקה יפהפייה וסיפור המגולל בשפה העברית – תהיה גם תהיה חתונה.

אז לסיכום - לפעמים זהו סיפור מוכר, לפעמים סיפור עם שינויים קלים, לפעמים משהו חדש לגמרי בעבור הילדים, אבל תמיד תמיד מופע מרשים וכיפי!

קבלו הצצה לאירועים האלה, וגם עצה – כדאי להצטייד בכרטיסים בהקדם. כל הכרטיסים למופעי אופרה לילדים בחודשי הקיץ אזלו ימים רבים לפני עלייתן וסביר להניח שזה מה שיקרה גם במופעים הקרובים, במיוחד בחגים.

משך המופעים הוא שעה.
שעת האופרה היא חוויה נפלאה להורים/סבים המבלים עם ילדים בימי חול ובחופשת החגים.
זוכרים את עצתנו?
כדאי למהר ולקנות כרטיסים.

לכל הפרטים על המופעים השונים | לכרטיסים

 

 

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

שעת אופרה לילדים
עבור לתוכן העמוד